Nerenin
jaguar nerenin arabası
23 Mayıs 2017
nerenin

jaguar nerenin arabası

Jaguar piyasada sayı ile bulunan arabalardandır. Bu nedenle yolda bir Jaguar görürseniz jaguar nerenin arabası diye tepki verebilirsiniz. Jaguar markası bir...

Jaguar piyasada sayı ile bulunan arabalardandır. Bu nedenle yolda bir Jaguar görürseniz jaguar nerenin arabası diye tepki verebilirsiniz.

Jaguar markası bir zamanla bir sendikacı ile gündeme gelmiştir. İşçinin, fakirin fukaranın hakkını savunan bir sendika yetkilisi Jaguar marka arabaya binince olay olmuştu.


Jaguar lüks ve gösterişli bir arabadır. Öyle taksitle alıp sonra tüp taktırabileceğiniz, farı kırılınca “olsun sanayide değiştiririz” diyeceğiniz bir marka değildir.

Abartmak gerekirse bu arabayı yıkamak bile normalinden daha pahalı olsa gerektir. Lafı daha fazla uzatmadan jaguar nerenin arabası sorusunun İngiltere olduğunu ve bu arabaya binenlerin kendilerini lord gibi hissettiklerini belirtmeden geçemeyeceğim.

Amma velakin bu dünyanın bir de öbür tarafı var sayın zenginler. Madem Jaguara biniyorsunuz zekatınızı da verin. Yoksa öbür tarafta fakirler size sağlam binerler.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016-2017

Evde ek iş yapmak istiyorum Crocs terlik numara tablosu