Nerenin
7 nerenin kodu
14 Kasım 2016
nerenin

7 nerenin kodu

7 İrlanda’nın uluslararası ülke kodu olarak geçmektedir. İrlanda Cumhuriyeti veya kısaca İrlanda olarak da bilinmektedir. Atlantik Okyanusu’nda Britanya Adaları’nın batısında...

7 İrlanda’nın uluslararası ülke kodu olarak geçmektedir. İrlanda Cumhuriyeti veya kısaca İrlanda olarak da bilinmektedir. Atlantik Okyanusu’nda Britanya Adaları’nın batısında İrlanda Adası üzerinde bulunan Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir. İrlanda’nın eşsiz pubları bulunur, pub kültürü oldukça yaygındır ve ünlü Guinness birası herkes tarafından bilinir.

4 nerenin kodu

İrlanda


Yemeklerinizi de bu publardan birinde yemenizi tavsiye ederim şenliğin eksik olmadığı bu ortamlar yemek için de son derece uygundur. Ancak publardaki yemeklerin yanında deniz ürünleri yemeklerini, balık çorbalarını da kesinlikle tatmalısınız. Irish Brown Bread denilen ekmekle birlikte servis edilen bu yemekler damağınızda muhteşem bir tat bırakacaktır. Bunların yanında hamburger ve tostların beklentilerinizi karşılayabileceğini söyleyemeyiz. Çünkü genelde kuru ve lezzetsiz oluyorlar.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016-2017

Evde ek iş yapmak istiyorum Crocs terlik numara tablosu